ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREMiędzynarodowa Energetyka
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Irak rozważa energię jądrową
27.04.2021r. 20:22

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Iracki Urząd Regulacji Źródeł Promieniotwórczych poinformował 22 kwietnia, że prowadzi rozmowy z Rosją, Francją i USA w celu omówienia perspektywy budowy reaktorów jądrowych do zastosowań cywilnych. Szef urzędu Kamal Hussein Latif powiedział w wywiadzie dla irackiej agencji informacyjnej, że komitet rządowy ds. Budowy reaktorów jądrowych do celów badawczych odbył kilka wstępnych spotkań, zgodnie z wytycznymi określonymi przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej (MAEA).

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE