ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREMiędzynarodowa Energetyka
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Europejski Kongres Gospodarczy w 2021 r. - w maju online, we wrześniu stacjonarnie
31.03.2021r. 16:29

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Świat po pandemii, rozmowy o trendach przyszłości, najbardziej aktualne tematy i dogłębna analiza gospodarki - to zapowiedź kilkunastu debat w ramach EEC Online. Będzie można wziąć w nich udział przez internet w dniach 24-25 maja 2021 r. 13. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i jednocześnie online, odbędzie się w dniach 20-22 września br.
"W latach 2009-2019 spotykaliśmy się w maju lub kwietniu w Katowicach wypracowując największą merytoryczną konferencję biznesową Europy Centralnej. Obecnie, już po raz drugi, poprowadzimy w tym okresie debaty przez internet. EEC Online jest jedną z aktywności realizowanych w ciągu całego roku pod marką Europejskiego Kongresu Gospodarczego, różnorodnych co do formuły, rozplanowanych w czasie i dopasowanych do nowych realiów. We wrześniu dyskutować będziemy już w pełnym wymiarze naszego kongresu, stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym
i jednocześnie online" - mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Grono ekspertów Europejskiego Kongresu Gospodarczego tworzą unijni komisarze, premierzy i przedstawiciele rządów państw europejskich, prezesi największych firm, naukowcy i praktycy oraz decydenci. Podczas EEC Online omówią kluczowe zagadnienia związane z przyszłością gospodarki oraz obszary, w których dokonują się największe zmiany, sytuację ekonomiczną i wiele innych istotnych aktualnie tematów.

Wstępny zakres tematyczny zawiera takie zagadnienia jak: międzynarodowa ekspansja w nowych realiach, jednolity unijny rynek wewnętrzny, Nowy Ład i Polityka Przemysłowa Polski, gospodarka po przejściach, Cyber Poland 2021, Krajowy Program Odbudowy, gospodarka obiegu zamkniętego, nowy europejski Bauhaus, zielone budynki, zielone budowanie, kolejowe cargo, transport publiczny.

Zrównoważone miasta i transformacje regionów wychodzących z górnictwa to kolejne tematy zaplanowane w agendzie EEC Online. Tradycyjnie, nie zabraknie dyskusji związanych z energetyką na świecie, w Europie, w Polsce. Przewidziano także rozmowy o trendach przyszłości, technologiach, geopolityce, rynku pracy i edukacji oraz e-commerce.
EEC Online odbywać się będzie w dniach 24-25 maja 2021r. poprzez stronę www.eecpoland.eu. Debaty transmitowane na żywo dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników zgodnie z przyznanym statusem.

Ubiegłoroczna edycja EEC Online zgromadziła w "wirtualnej" sali średnio tysiąc osób. Debaty EEC Online 2020 zostały odtworzone 316 tys. razy.

Pod szyldem EEC, przez cały 2021 r., Grupa PTWP prowadzi rozmowy, wywiady, debaty, badania.
W lutym br. zorganizowano dwudniowe EEC Trends, w maju odbędzie się trzydniowy cykl dyskusji online, podczas gdy 13. edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego zaplanowano w dniach 20-22 września br. - stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i jednocześnie zdalnie.

Czytaj również:
Grupa PTWP , CIRE.PL

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE