ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREMiędzynarodowa Energetyka
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rozdzielono wspólną strefę cenową Austrii i Niemiec dla energii elektrycznej
02.10.2018r. 12:13

Wczoraj została rozdzielona wspólna strefa cenowa Austrii i Niemiec dla energii elektrycznej. Austriacka Agencja Energii podała, że poskutkowało to wzrostem cen - czytamy w BiznesAlert.pl.
Średnie ceny w Austrii okazały się o 3,2 procent wyższe od niemieckich. Rozdzielenie stref było konieczne, ponieważ austriaccy konsumenci kupowali tańszą energię od niemieckich sprzedawców, co stanowiło problem dla przepustowości sieci - czytamy w BiznesAlert.pl.
CleanEnergyWire.org , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE